bateria jedniuchwytowa

Top5 bestsellerowych baterii umywalkowych jednouchwytowych

Baterie umywalkowe są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Wybór ich obecnie jest ogromny. Modele, które znajdują się na rynku różnią się między sobą przede wszystkim sposobem montażu, ale także i designem, materiałem, z jakiego zostały wykonane czy kolorystyką. Jednymi z tych, które cieszą się sporym zainteresowaniem są baterie umywalkowe jednouchwytowe. W dzisiejszym wpisie chcemy zaprezentować 5 modeli, które przez ekspertów oraz projektantów wnętrz uchodzą za jedne zs lepszych. Zapraszamy!

www.laziekiabc.pl

Dlaczego warto postawić na baterię umywalkową jednouchwytową?

Jak sama nazwa wskazuje, baterie te posiadają jeden uchwyt a nie np. dwa kurki. Z tego względu dużo łatwiej jest ustawić pożądaną temperaturę wody i optymalne jej natężenie. Przekłada się to nie tylko na komfort użytkowania baterii umywalkowych jednouchwytowych, ale także na realne oszczędności związane z mniejszym zużyciem wody.

Wybierając odpowiednią baterię umywalkową jednouchwytową powinno zwrócić się uwagę nie tylko na jej ogólny design, ale także, a może przede wszystkim na jej parametry pracy, od których zależna jest bezproblemowa ich praca. Dobre baterie powinny posiadać ceramiczne głowice i perlatory na końcu wylewki. Dzięki niepozornej części jaką jest perlator, można zmniejszyć zużycie wody nawet o 30%! Decydując się na zakup baterii jednouchwytowej zawsze warto wziąć pod uwagę ofertę znanych producentów armatury, którzy cieszą się dobrymi opiniami ekspertów oraz klientów. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ na rynku znajduje się wiele modeli niskiej jakości, które nawet po krótkim użytkowaniu mogą się zepsuć, nie spełniać swojej podstawowej roli.

5 najlepszych baterii jednouchwytowych!

Decydując się na zakup baterii wiele osób wciąż kieruje się tylko względami wizualnymi. Są one oczywiście ważne, jednak istotne są także parametry techniczne. Poniżej zaprezentowane baterie są połączeniem ciekawego designu oraz wysokiej jakości wykonania. Ponadto są to modele, które znajdują się w przedziale baterii o średniej cenie. Tym samym są często porównywalne cenowo do dużo gorszych marketowych produktów.

  1. Bateria umywalkowa jednouchwytowa Hansgrohe Logis
  2. Bateria umywalkowa jednouchwytowa Kludi Zenta
  3. Bateria umywalkowa jednouchwytowa Kohlman Experience Black
  4. Bateria umywalkowa jednouchwytowa Omnires Y
  5. Bateria umywalkowa jednouchwytowa Deante Anemon

Wyszczególnione modele ze względu na swoją estetykę wybierane są głównie do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych. Atutami ich jest nie tylko jednak ciekawe wzornictwo, ale dobre parametry pracy. Wyszczególnione baterie umywalkowe jednouchwytowe posiadają ceramiczne głowice, które są gwarantem ich długiego, bezawaryjnego działania. Ponadto wykonane są z dobrych materiałów odpornych na korozję. Wszystkie modele baterii zostały wyposażone w technologię, których zadaniem jest zmniejszenie zużycia wody, podczas normalnego użytkowania baterii.