Dziś, kiedy ktoś modernizuje ubikację i chce to wykonać tanio, właściwie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, iż lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności radować się także wysoką estetyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się wielką stabilnością, wytrzymałością oraz łatwym montażem. Świetnie pasują do toalet standardowych, jak także tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z racji na różne kształty a także odmienny wygląd każdy może wyszukać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb a także preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także proste czyszczenie bez wykorzystania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie i zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria klientów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek a także przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę lub bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do mieszkań współczesnych. Sprawdzi się także w wnętrzach o małym metrażu, bowiem optycznie zwiększa przestrzeń. Z uwagi na brak relacji z podłożem czyszczenie toalety jest dokładniejsze, przyjemniejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie standardem i wykorzystywane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się niemiły huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Wystarczy delikatnie popchnąć, żeby deska zamknęła się sama, dyskretnie a także bezpiecznie!

Miski podwieszane doskonale sprawdzają się w współczesnych wnętrzach, w których ważną rolę mają rozwiązania nietypowe i bardzo estetyczne. – Montaż z użyciem stelaża podtynkowego umożliwia na zamaskowanie zbiornika a także poprawę estetyki ubikacji.
Współczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Doskonały wygląd w połączeniu z najwyższym stopniem higieny to jedynie niektóre zalety wynikające z bezrantowej misy wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie przycisk spłukujący. Dużą korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że bardzo łatwo jest umyć posadzkę pod toaletą. Ponadto można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w stronę dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie klozet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne czyszczenie oraz oczyszczenie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w jakiej gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. Dobry płyn oczyszczający oraz szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten asynchroniczny przepływ powoduje, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wcięcia), które zapewniają swobodny przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał a także proporcjonalnie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.